Bona R820 15кг — бюджетный МС-полимерный клей для паркета

Распродажа!

Bona R820 15кг — бюджетный МС-полимерный клей для паркета

3,570.00 

Bona R820 – Бюджетний МС-полімерний 1К клей для паркету та багатошарової дошки. Просте застосування. Підходить для безпечного професійного та самостійного приклеювання дрібного паркету, у т.ч. мозаїчного, та стабільної паркетної дошки на більшість підготовлених основ.

Описание

Bona R820 15кг

бюджетный МС-полимерный клей для паркета

З офіційною інструкцією по застосуванню клея BONA R820 ви можете ознайомитися за цим посиланням.

Опис

Bona R820 – Силановий однокомпонентний реактивний клей для паркету, застосовується для приклеювання до основи як багатошарового паркету, так і паркету з масиву деревини. Ідеально підходить для інженерної дошки. Рівномірно перерозподіляє навантаження на основу. Клей Bona R820 залишається еластичним і має властивість розширюватися і стягуватися, в залежності від руху дерев’яного покриття, і зменшує навантаження на основу.

Переваги

– Відмінна адгезія практично до всіх поверхонь;

– Не містить води і розчинників, що практично виключає розбухання деревини;

– Легко відчищається з поверхні;

– Щільна консистенція – зберігає форму використовуваного шпателя;

– Швидка початкова міцність зчеплення;

– Нізкоеміcсіонний EMICODE EC1-R Plus.

Наші рекомекндації

Наша думка щодо цього клея доповнює офіціальну інструкцію по застосуванню клея BONA R820.

Ми помітили дуже добру адгезію цього клею до стяжок з підвищеною вологістю при застосуванні по таким основам спершу грунта BONA D501. Не дивлячись на те що цей грунт теж має воду у своєму складі — тим не менш якого небудь розриву адгезійного ци когезійного по прошарку клея — ми не побачили навіть при збільшенні вологості основи до 5%. Але це не означає що ви можете застосовувати любий тип парккету для його прпиклеювання до основи на грунт D501 + клей R820.

Але ми даємо гарантію що паркет «ТДЄ» (усі види індустріального та ламельного) ви без питань можете приклеювати до основ які мають вологість до 3% СМ (а це 50% перевищення допустимої вологості — що дає можливість укладати підлоги швидше та дешевше, ніж при класичному застосуванні за вимогнами DIN 18365 та DIN 18356, які зобов’язують у таких випадках мати вологість цементний основ не вище 2% СМ.

Ще цей клей має приємний нюанс, який ми помітили — він має строк зберігання (реального, а не декларуємого виробником) — значно більший, ніж інші МС-полімерні клеї компанії Бона.  Це дуже добре, коли потрібно в майбутньому щось підклеїти, наприклад друбну підрізку під паркет у місцях примикань.

Також ми помітили що клей BONA R820 спершу, після підсихання та полімеризації — еластичний, але через період 7-10 днів він стає більш жорстким, переходячи до жорстко-еластичних клеїв. Ми вважаємо це корисним для приклейки дрібного паркету (ламельного, індустріального, дрібної штучки), ака укладається в умовах підвищеної вологості, коли ця вологість частково пронікає у паркет і розширює його. У такому разі більш еластичні на початку полімеризації клеї — дозволяють паркету трішки посунутись і не відірватись від основи.

Клей має світло бежевий колір, ближче до білого, тому добре його застосовувати для світлих порід дерева (ідеально — для ясеня, клену).

Клей має не великий час відкритої роботи (20-30 хвилин) тому ми б рекомендували застосовувати його тільки для укладання паркету виключно «палубою».

Також ми перевірили цей клей на сумісність із розділовими підкладками ТДЄ: П-1,5мм та ПА-1,9мм і внесли рекомендацію на офіційних сторінках цих підкладок — по можливості застосування клея Бона 820 та усіх підкладок ТДЄ.