ТДЄ КПУ1 100мл — інжекційний клей для підклейки паркету без демонтажу

ТДЄ КПУ1 100мл — інжекційний клей для підклейки паркету без демонтажу

462.00 

Новинка на  ринку! Український інжекційний на 100% поліуретановий однокомпонентний клей для підклейки паркету без його демонтажу, запобігання скрипам паркету та для заповнення порожнин під паркетом. 100г вистачить на 50 місць підклейки. Купуйте українське — підтримуйте українського виробника!

Описание

ТДЄ КПУ1

інжекційний клей для санації паркету без його демонтажу

Призначення

 • Інжекційний поліуретановий клей для:
 • підклейки паркету — без його демонтажу
 • заповнення порожнин під паркетом
 • запобігання скрипам паркету по основам та у системі шип/паз

 

Склад

Однокомпонентний клей зі 100% чистого поліуретану.

 

Пакування

Пластикова баночка 100г — вистачить орієнтовно на 50 вприскувань.

На кожній баночці оригінального інжекційного клею «ТДЄ» КПУ1 є QR-code що приведе вас на сторінку виробника з офіційним описом та інструкцією по застосуванню клею.

 

Властивості та відмінності від імпортних аналогів

 1. Вводиться за допомогою звичайного медичного шприцу без голки.
 2. Отвір для введення потрібен 1…1,5 мм.
 3. Перед введенням клею потрібно ввести воду у кількості від 2 мл (для непоглинаючих основ) до 5 мл (для поглинаючих основ). Дані по кількості води наведені для інжекції 2 мл клею.
 4. Після введення клею не потрібно навантажувати паркет вантажем у 20 кг, а потрібно тільки зафіксувати паркет для запобігання його зміщенню на час полімеризації як у імпортних аналогах (достатньо щось покласти на планку).
 5. Введення 2мл клею + 2мл води призведе до розтікання плями клею під паркетом у перший час  — до 7 см у діаметрі, та через 12 годин — до 12 см у діаметрі. Клей розтечеться до меж куди розтіклася вода введена перед інжекцією клею.
 6. Повна полімеризація клею — 24 години.
 7. Строк зберігання клею при його БАГАТОРАЗОВОМУ та НЕ РЕГУЛЯРНОМУ застосуванню з багаторазовим вскриттям баночки — 12 місяців.

 

Спосіб застосування. Інструкція.

 1. Визначити місця скрипів паркету, та які потребують підклейки чи заповнення невеликих порожнин під паркетом, та наклеїти на них малярну стрічку розміром не менше 40х40 мм.
 2. Просвердлити отвори скрізь малярну стрічку та паркет до основи та щілини що потребують заповнення клеєм, свердлом з діаметром 1…1,5мм.
 3. Вприснути у кожний зроблений отвір за допомогою медичного шприцу та голки — воду, з розрахунку: 2 мл води — для непоглинаючих основ, чи 5 мл води  — для поглинаючих основ.
 4. Відкрити баночку з клеєм та у звичайний медичний шприц без голки набрати потрібну кількість клею, з розрахунку : 1 вприскування = 2мл (під штучний паркет, паркетну та масивну дошку — при нерівності чи щілині під паркетом що потребує заповнення — до 2 мм).
 5. Ввести в кожний зроблений отвір клей з розрахунку по 2 мл клею у кожний отвір. При нерівностях чи порожнинах під паркетом що потребують заповнення більших за 2 мм — можна вприскувати любу більшу кількість клею.
 6. Після вприскування — здвинути малярну стрічку щоб вона перекрила отвір, та покласти щось на паркет з метой недопущення його зсуву на час полімеризації клею (від 4 до 24 годин).
 7. Через 4 години клей вже максимально розшириться та почне тверднути. Клей розширюється до тих кордонів — куди затекла вода що була вприснута перед клеєм.
 8. Через 24 години можна приступати до подальших робіт з паркетом.

Після полімеризації під паркетом 2мл клею розширяться та утворять коло діаметром від 7 до 12 см.

Клей ТДЄ КПУ1 після полімеризації вид знизу

На фото вище наглядно можна побачити як всього 2мл клею розтіклися та збільшилися у об’ємі до діаметра 7 -10 см (ширина паркету — 7см) та заповнили усю порожнину під паркетом яка була 2мм та навіть витікла за межі паркету (видно зверху фото).

Коричневі 4 плями — це тимчасовий герметик на який був приклеєний паркет для створення під ним суцільною щілини до скла у 2мм.

 

Порівняння з аналогами

ТДЄ КПУ 1 Uzin RK 37 250 г Polifoam 500 г Bona R200 530г
Кількість — 100 г 250 г 500 г 530 г
Отвір під клей — 1…1,5мм 1…3 мм 2…4мм 2…4мм
Час твердіння — 4 години 1…2 години 4 години 4 години
Повна полімеризація — 24 год 24 год 24 год 24 год
Ціна — 11 Євро 45 Євро 20 Євро 20 Євро

 

Відеоролік про застосування клеїв ТДЄ КПУ1 та ТДЄ КПУ2-2К

 

Підтримуйте вітчизняного товаровиробника! Купуйте українське! А наше — краще за імпортні аналоги.