ТДЄ КПУ2-2К 140мл — інжекційний клей для підклейки паркету без демонтажу

ТДЄ КПУ2-2К 140мл — інжекційний клей для підклейки паркету без демонтажу

672.00 

Ціна за комплект 140 г.

Новинка на  ринку! Український інжекційний на 100% поліуретановий двокомпонентний клей для підклейки паркету без його демонтажу, запобігання скрипам паркету та для заповнення порожнин під паркетом. 140г вистачить на 70 місць підклейки.  Вприскується за допомогою шприца та голки! Не потребує навантаження! Багаторазового використання! Купуйте українське — підтримуйте українського виробника!

Описание

ТДЄ КПУ2-2К

інжекційний клей для санації паркету без його демонтажу

Призначення

Інжекційний поліуретановий клей для:

 • підклейки паркету чи його частин — без його демонтажу
 • заповнення порожнин під паркетом
 • запобігання скрипам паркету по основам (лагам, фанері) та у системі шип/паз

 

Склад

Двокомпонентний клей зі 100% чистого поліуретану та спеціального розріджувача.

 

Пакування

КПУ2-2К 140г надтікучий клей інжекційний для підклейки паркету та заповнення порожнин

 

Пластикові баночки: Компонент 1 = 100г + Компонент 2 = 40г  (цього вистачить на 70 вприскувань).

 

Властивості та відмінності від імпортних аналогів

 1. Вводиться за допомогою звичайного медичного шприцу та голки діаметром 0,8мм.
 2. Отвір для введення потрібен 1 мм.
 3. Перед введенням клею потрібно ввести воду у кількості від 2 мл (для непоглинаючих основ) до 5 мл (для поглинаючих основ). Дані по кількості води наведені для інжекції 2 мл клею. Якщо плануєте вводити більше клею — влийте попередньо води не менше ніж будете вводити клею.
 4. Після введення клею не потрібно навантажувати паркет вантажем у 20 кг, а потрібно тільки зафіксувати паркет для запобігання його зміщенню на час полімеризації як у імпортних аналогах (достатньо щось покласти на планку).
 5. Введення 2мл суміші клею + 2мл води призведе до розтікання плями клею під паркетом у перший час  — до 7 см у діаметрі, та через 12 годин — до 12 см у діаметрі. Клей розтечеться до меж куди розтіклася вода введена перед інжекцією клею.
 6. Повна полімеризація клею — 24 години.
 7. Строк зберігання клею при його БАГАТОРАЗОВОМУ та НЕ РЕГУЛЯРНОМУ застосуванню з багаторазовим вскриттям баночки — 12 місяців.
Клей КП2-2К підклеює інженерну дошку без демонтажу

Спосіб застосування. Інструкція.

 1. Визначити місця скрипів паркету, та які потребують підклейки чи заповнення невеликих порожнин під паркетом, та наклеїти на них малярну стрічку розміром не менше 40х40 мм.
 2. Просвердлити отвори скрізь малярну стрічку та паркет до основи та щілини що потребують заповнення клеєм, свердлом з діаметром 1…1,5мм.
 3. Вприснути у кожний зроблений отвір за допомогою медичного шприцу та голки — воду, з розрахунку: 2 мл води — для непоглинаючих основ, чи 5 мл води  — для поглинаючих основ.
 4. Відкрити баночку з клеєм та змішати у потрібній кількості у чистій тарі Компонент 1 та Компонент 2 у співведношенні 2,7 до 1,0 по масі — відповідно, з розрахунку 2мл готової суміші на кожне місце вприскування. Потім у звичайний медичний шприц без голки набрати потрібну кількість клею, з розрахунку : 1 вприскування = 2мл (під штучний паркет, паркетну та масивну дошку — при нерівності чи щілині під паркетом що потребує заповнення — до 2 мм).
 5. Ввести в кожний зроблений отвір клей з розрахунку по 2 мл клею у кожний отвір за допомогою шприца з голкою діаметром 0,8мм. При нерівностях чи порожнинах під паркетом що потребують заповнення більших за 2 мм — можна вприскувати любу більшу кількість клею.
 6. Після вприскування — здвинути малярну стрічку щоб вона перекрила отвір, та покласти щось на паркет з метой недопущення його зсуву на час полімеризації клею (від 4 до 24 годин).
 7. Через 4 години клей вже максимально розшириться та почне тверднути. Клей розширюється до тих кордонів — куди затекла вода що була вприснута перед клеєм.
 8. Через 24 години можна приступати до подальших робіт з паркетом.

Після полімеризації під паркетом 2мл клею розширяться та утворять коло діаметром від 7 до 12 см.

На фото вище наглядно можна побачити як всього 2мл клею розтіклися та збільшилися у об’ємі до діаметра 7 -12 см (ширина паркету — 7см) та заповнили усю порожнину під паркетом яка була 2мм та навіть витікла за межі паркету (видно зверху фото).

Коричневі 6 плям — це тимчасовий герметик на який був приклеєний паркет для створення під ним суцільною щілини до скла у 2мм.

 

Приклад підклейки клеем ТДЄ КП2-2К відшарованого шару інженерної дошки без її демонтажу

Відео 1. Бачимо що ламель не тільки частково відшарувалася від дошки, але і тріснула.

 

Відео 2. Робимо інжекцію клею КП2-2К голкою шприцу у отвір 1мм, попередньо змішав компоненти клею та ввівши у отвір воду 1мл.

 

Відео 3. Перевіряємо через 4 години що ламель більше не рухається і тріщіни не видно.

Таку роботу ви легко можете зробити самостійно, нічого складного в цьому немає.

 

Відеоролік про застосування клеїв ТДЄ КПУ1 та ТДЄ КПУ2-2К

 

Відео про підклейку відшарованої ламелі паркетної дошки без демонтажу, клеєм ТДЄ КПУ2-2К

 

Підтримуйте вітчизняного товаровиробника! Купуйте українське! А наше — краще за імпортні аналоги.