ПТ-1 Захисне просочення для терас та садових меблів

ПТ-1 Захисне просочення для терас та садових меблів

756.00 6,300.00 

Новітне захисне просочення для терас зі звичайної деревини, термодеревини, екзотичних пород, композитних матеріалів та металевих елементів кріплення і основи терас — на основі над тікучого поліуретана, яке просочується до 10 мм у деревину та запобігає виділенню смол на поверхню. Для покриття новых та реставрації вживаних і потребуючих реставрації та санації терас.  Хімічно, механічно та атмосферо стійке. Через 12 годин поверхню дуже важко почарапати навіть гострим предметом. Made in Ukraine — яке за своїми властивостями та можливостями затикає за пояс відомі іноземні аналоги, хоча анавлогів по способу дії у захисного покриття / просочення «ТДЄ» ПТ-1 немає. Пакування вистачить для покриття тераси мінімум 20м2 у два шари.  Просочується в деревину до 5 мм. В наявності 10 кольорів! Купуйте українське! Підтримайте українського виробника!!!

Описание

«ТДЄ» ПТ-1 Захисне просочення для терас та садових меблів

високоміцне сертифіковане покриття / просочення не створююче плівку — на основі поліуретану

10 кольорів на вибір !

Відмінність від існуючих захисних покриттів для терас та садових меблів

ТДЄ ПТ-1 захисне просочення для терас

Розробка від Торгової Марки «Торговий Дім Єременко» відрізняється від усіх існуючих захисних систем для терас — за принципом дії. Захисне просочення «ТДЄ» ПТ-1 не створює кольоровий чи безколірний захисний шар на поверхні, який згодом може відшаруватись чи випаруватись, а повністю просочується у поглинаючу, погано поглинаючу, і уявіть собі — навіть у непоглинаючу основу (наприклад у метал) і багаторазово (у декілько разів) збільшує міцність основи. При цьому чим більше основа поглинає (тобто чим м’якше дерево) — тим більший ефект зміцнення. Навіть у метали просочення «ТДЄ» ПТ-1 просочується на глибину до 0,4 мм не даючи можливість у подальшому зовнішнім факторам впливати на метали, образовувати іржу. При цьому просочення «ТДЄ» ПТ-1 є паропроникним, тобто дозволяє матеріалу на який наноситься — дихати, не заважає паро та воздухообміну.

При нанесенні на деревину що сильно змінює розміри при сезонній зміні температури та вологи — захисне просочення «ТДЄ» ПТ-1 не може потріскатися в принципі, як це зазвичай відбувається з лаками, бо воно повністю входить в деревину та розширюється разом з деревиною.

Третій сезон існування новітньої розробки від ТМ «ТОРГОВИЙ ДІМ ЄРЕМЕНКО» — захисного покриття / просочення для терас та садових меблів «ТДЄ» ПТ-1 і жодного перепокриття, чи реставрації вже захищених цим засобом терас чи їх елементів не було*.

*- за умов нанесення ПТ-1 у відповідності з «Інструкцією до застосування» (дівіться нижче).

 

Фото: Стара тераса з деревини — реставрована просоченням «ТДЄ» ПТ-1 (варіант безколірного застосування у м. Одеса)

Призначення

Покриття / просочення ТДЄ ПТ-1 призначене для комплексного захисту як нових терас з деревини, екзотичної деревини, термодеревини, композитних матеріалів, металевих елементів, включаючи металеві та деревєяні каркаси,  так реставрації старих терас які потребують реставрації чи санації, навіть тих, які втратили поверхневу міцність (протрухлявили).

Застосовується як під навісом, так і на повністю відкритій місцевості. Просочуючись у любу товщу основі, якою би вона не була, з деревини, термодеревини, композитних матеріалів, металів, пластиків чи навіть з бетону — просочення «ТДЄ» ПТ-1 багаторазово підвищую поверхневу міцність цієї основи, роблячи її повністю гідрофобною, але при цьому — дихаючою. Не створює плівку на поверхні. При чому чим більше основа впитує — тим більший зміцнюючий ефект ви отримаєте, і тим більша витрата просочення. Наприклад, якщо ви просочуєте терапсу з сосни, то після просочення отримаєте поверхню міцнішу за дуб.

Найкраще проявляє свої захисні властивості по поглинаючим поверхням, але і надійно захищає та проникає крізь повністю не поглинаючи поверхні, наприклад — у поверхню композитних, та пластикових матеріалів. У товщу металу проникає на глибину до 0,4 мм — повністю захищаючи металеві елементи від впливу вологі, при цьому не створюючи конденсату. Тобто усі елементи тераси та її кріплення та основу — можна надійно захистити одним покриттям / просоченням ТДЄ ПТ-1, не застосовуючи різні види захисту до різних елементів терас.

Сертифікація

Покриття для терас ТДЄ ПТ-1 виробляється в Україні компанією «ТОРГОВИЙ ДІМ ЄРЕМЕНКО» ТМ у відповідності до українського стандарту ТУ У 20.5-30965938-004:2018 — «Матеріали ТДЄ для підготовки поверхні», сертифіковані відповідно до українських та європейських норм, мають Декларацію про відповідність технічним регламентам, та незалежне підтвердження якості та відповідності стандартам, мають Сертифікат Відповідності.

Склад

Захисне просочення ТДЄ ПТ-1 складається з двокомпонентної основи на базі надтікучого поліуретану, яка може застосовуватись самостійно, але має значно меншу ступінь захисту від ультрафіолету, та тонування в декількох базових кольорах, комбінація яких може дати вам любий доступний колір за вашим бажанням.

Компонент 1 має колір прозорої рідини.

Компонент 2 має темний колір.

Компонент 3 має колір на вибір замовника з 10 варіантів.

 

1. Безколірна двокомпонентна основа просочення

База захисного покриття — просочення є двох-компонентною сумішшю на основі над тікучого поліуретану. Для покриття терас та садових меблів як під навісом, так і на відкритому просторі.

Зазвичай така безколірна суміш застосовується тоді, коли потрібно зберегти натуральні кольори деревини, особливо, коли це садові меблі, чи тераси з дорогих екзотичних порід дерева, які були обрані саме за свій колір.

На фото нижче можна побачити як захисне просочення у безколірному варіанті наноситься на садові меблі з дерева тік, який відноситься до дуже смолянистих порід та потребує вибагливого вибору захисного покриття. Але просочення «ТДЄ» ПТ-1 ідеальне для такого типу деревини, воно входить повністю у смолянисту екзотичну деревину за рахунок хімічної реакції та властивостей над текучости своїх компонентів, та в процесі полімеризації навіть сильно зміцнює поверхню деревини.

 

Таке безколірне просочення можна замовити у фасовці 0,5 л та 5 кг.

Особо міцне та хімічно стійке.

Крім захисту терас та садових меблів від впливів зовнішніх факторів (дощ, сніг, температура, ультрафіолет) — багаторазово зміцнює вже вживану зношену  поверхню деревовмістних матеріалів терас (звичайна деревина, термо деревина, композитні матеріали, пластики, метали, бетони), при чому чим більш поглинаюча поверхня просочується засобом захисту ТДЄ ПТ-1 — тим більший та кращий кінцевий ефект. Навіть якщо ваша тераса трохи протрухлявила на поверхні під впливом ультрафіолету, снігу, дощу та вітру, і являє з себе м’яку труху — просочення ТДЄ ПТ-1 зміцнить таку поверхню до міцності, більшу за начальну, але витрата просочення при цьому буде більша, бо у такому випадку захисне просочення повинно замінити собою смоли деревини що зруйнувались та вивітрилися, та скріпити волокна що залишились.

Основа на базі двокомпонентного над тікучого поліуретану випереджає по міцності зчеплення з поверхнеє усі існуючі аналоги за рахунок того що не створює плівку на поверхні, а повністю просочується у основу. Таке захисне покриття в принципі не може відшаруватись від основи в процесі експлуатації,  створюючи по суті разом з основую надміцний дихаючий безплівочний моноліт, який зношується разом з основою. Усі існуючи аналоги на основі води та розчинників, та плівкоютворюючи захисні лаки — навіть порівнювати з захисним просоченням ТДЄ ПТ-1 немає сенсу. А упрочнення зношеної поверхні до міцності вище начальної — взагалі не має аналогів.

ТДЄ ПТ-1 покриття для садових меблів. Кінцевий результат та зовнішній вигляд на садових меблях з тіку

 

2. Тонування

У якості третього компоненту ми можемо (на вибір замовника) комплектувати просочення «ТДЄ» ПТ-1 різними по кольору тонуваннями:

ТДЄ ПТ-1 3К 10 кольорів. Захисне просочення для терас та садових меблів.
 • сіра — сама застосовувана, бо надає деревині сірого кольору, до якого зазвичай в умовах дуже інтенсивної експлуатації призводіть на терасах дії ультрафіолету та бруду, тобто бруд на терасах захищених засобом  ТДЄ ПТ-1 сірого кольору буде мало помітний (дивіться фото нижче за текстом);
 • чорна — можна окремо застосувати як для отримання чорних терас, так і для захисту металевої основи, яка не відшарується як фарба, по дубу виглядає як дуже темно коричнева;
 • коричнева — виглядає по дубу та сосні — як горіх, темний та світлий відповідно;
 • червона — виглядає по дубу як тік — червого коричневою;
 • помаранчева — виглядає по дубу як дуже світлий тік, а взагалі дуже яскравий та весчелий колір;
 • жовта — по дубу виглядає як бежева, буде мало помітною на фоні піску;
 • синя — по дубу виглядає як колів морської хвилі;
 • зелена — дуже красивий колір мореного болотного дубу, дуже приємний колір для очей, заспокійливий;
 • біла — створює по дубу дуже гарні білі прожилки, підкреслюючи текстуру, як ізморозь, освітлює деревину;

Усі тонування можна додавати у двокомпонентну основу в любій потрібній кількості: від 0 до 5% по масі, регулюючи інтенсивність (насиченість) кольору.

Також усі тонування можна змішувати між собою у любому співвідношенні, отримуючи унікальні цвітові рішення.

Також зовнішній вигляд тонування можна регулювати способом нанесення.

 • нанесення валіком дає рівномірне тонування з слабким проявом текстури
 • але якщо ви нанесли просочення любим способом: валіком, пензлем, краскопультом, а потім через 5 хвилин протерли поверхню тряпкою — знявши частину тонування з поверхні, то ви отримаєте терасу з добре проявленою текстурою, у такому разі ми рекомендуємо зробити таке нанесення двічи, щоб просочення було достатньо не тільки у текстурі.

 

ВАЖЛИВО!

На різних породах деревини кольори будуть виглядати по різному!

 

Приклади тонування

Звичайна деревина.

 

Чим більше деревина м’яка та поглинаюча — тим буде більш світлішим кінцевий вигляд.

На фото нижче :

 • зверху — дуб у 1 шар сірого кольору ТДЄ ПТ-1 3К
 • знизу — сосна у 2 шари сірого кольору ТДЄ ПТ-1 3К
ПТ-1 сірий кольор сосна (знизу) та дуб (зверху)

 

Якщо ви одразу не отримали потрібну інтенсивність (насиченість) кольору — нанесіть ще один шар.

Нижче фото дубу покритого в 1 та 2 шари:

ПТ-1 3К сірий кольор дуб 1 шар
ПТ-1 3К сірий кольор дуб 2 шари

Як бачите — двугий шар дає більшу насиченість кольору.

 

Термо деревина. Термоясен.

На фото нижче щит терасы з термоясена, який до покриття просоченням ТДЄ ПТ-1 експлатувався вже 10 років:

 • дві верхні дошки покриті 1 шаром просочення для терас ТДЄ ПТ-1 с 5% сірого тону
 • три нижні дошки покриті 2 шарами просочення для террас ТДЄ ПТ-1 с 5% сірого тону

Тут ми бачимо що за рахунок більш світлого сірого тону, ніж сама темно-коричнева дошка з термоясена — кінцевий вигляд після нанесення 2-х шарів на термоясен виглядає більш світлим ніж сама дошка з термоясена. Але текстура виділена значно менше.

Це працює для усіх кольорів.

 

Властивості

 • Не потребує додаткового захисту навіть у кольоровому варіанті застосування.
 • Активно і довгостроково протидіє впливам ультрафіолету та механічним впливам на знос.
 • Паропроникна — не протидіє воздухообігу, дозволяє деревині тераси «дихати» та змінювати розміри під впливом температури — не розриваючись при цьому та не відшаровуючись.
 • Не помітний бруд на терасі (за рахунок сірого кольору тонування — кількість котрого можна регулювати від 0 до 5% по масі).
 • Не відшаровується деревиною, термо деревиною та бетоном — при зволоженні, що скрізь проявляється при захисті терас фарбами, та іншими плівкоютворюючими захисними засобами.
 • повністю проникає вглиб матеріалу що просочується і хімічно зв’язується з ним — багаторазово зміцнюючи при цьому поверхню на глибину просочення.
 • може наноситься на деревину та інші основи з підвищеною вологістю, але краще цього не робити — тоді проникні властивості будуть кращі.
 • може  застосовуватися по сильно термованому дереву — прекрасна адгєзія с термоясенем та іншою термодеревиною —  за рахунок хімічної реакції компонентів просочення.
 • прекрасна рівномірність покриття — валіком можна наносити просочення на плоску поверхню практично в любому напрямку, але закінчувати нанесення краще — вздовж волокон.
 • еластична — до 100% — можна покривати еластичні елементи — компенсатори розширення з різних матеріалів.

Відео про властивості просочення ТДЄ ПТ-1 3К

 

Пакування

Базове пакування 5,25 кг :

Компонент «1» — 3,33 кг.

Компонент «2» — 1,67 кг.

Компонент «3» — 0,25 кг (тонувальна паста).

 

Пробнік 0,5 кг:

Компонент «1» — 0,33 кг.

Компонент «2» — 0,17 кг.

Компонент «3» — 20мл (тонувальна паста постачається у шприці 9 кольорів на вибір)

 

 

 

Інструкція по застосуванню

Увага! Довготривалість та ефективність покриття для терас ТДЄ ПТ-1 залежить від точного дотримання вами цієї інструкції!

 1. Відшліфувати нову плоску поверхню,  чи зволожити рифлену нову поверхню, чи зачистити стару поверхню тераси від відшаровующихся елементів та старого захисного покриття, а для металів — від іржі. Шліфувати плоски тераси краще зернами 36 / 60 / 80.
 2. Замішати в окремій чистій тарі Компонент «1» та Компонент «2» у співвідношенні 2 : 1 по массі (якщо маса вказана на етикетці). Перемішувати 3 хвилини низкообертовим міксером (це важливо!). Таким чином отримується безколірне просочення, яке може самостійно застосовуватись по новим терасам, чи по старим добре відчищеним терасам.
 3. Додати до отриманої суміші Компонент «3» (тонувальну пасту) в потрібній вам концентрації. Радимо перед застосуванням на конкретній терасі зробити пару пробних викрасів з застосуванням різних кількостей тону, щоб побачити кінцевий вигляд терапси саме для вашої деревини. Кількість тонування можна вар’ювати від 0 до 5% по массі безколірної суміші Компонентів 1 + 2. Чим більше тонування — тим краще буде тераса захищена від впливу ультрафіолету. Тонування дозволяє ідеально відновити старі тераси з ріфленою поверхнею, де неможливо видалити повністю колір старого покриття, яке частково в’їлося у деревину вглибині ріфлених елементів. Перемішувати компоненти ще 3 хвилини міксером (це важливо! — від цього залежить рівномірність покриття).
 4. Нанести суміш на поверхню: методом втирання (кисть, тряпка), чи багаторазово разкатуючи — валіком, до отримання рівномірності кольору покриття. Після цього  дати полімиризуватися 24 години. Можна комбінувати методи нанесення в різних шарах. Наприклад перший шар , особливо при рифлених поверхнях — нанести методом втирання — задля кращого проникнення, а другий шар нанести валіком — для отримання кращої рівномірності нанесення. Треба пам’ятати, що наступний шар потрібно наносити до моменту полімеризації попереднього шару (метод мокре по мокрому). Якщо на поверхні залишаються лужі — їх треба «розкатати» по іншій поверхні, чи видалити. Перший шар на зволожену поверхню потрібно наносити не раніше ніж за 30 хвилин, але не піздніше ніх 90 хвилин. Бри більш раньому нанесенні можливі прояви п’ятнистості, а при більш пізднішому нанесенні — зникне ефект зволоження і пори деревини  — закриються, що не дасть можливості захисному покриттю просочитися на максимальну глибину. Використати суміш впродовш не більше ніж 30 хвилин. При більших термінах роботи — робіть часткові заміси, які можна використати впродовж 30 хвилин.
 5. Термін полімеризації залежить від температури та вологості повітря. 24 години —  термін полімеризації поверхні при 20 °С и 50% відносної вологості повітря у тіні. Більш низкі температури та більш висока вологість — суттєво збільшують процес полімерізації. Запобігати впливу прямих сонячних променів у процесі полімерізації і потраплянню пилу на поверхню. Через 24 години можна продовжити роботи на поверхні.
 6. Не проводити роботи при температурі повітря під час робіт чи полімеризації — нижче ніж +5 градусів. Через 48 годин тераса готова до повного навантаження. Всередині просоченої основи повна полімерізація може тривати до 10 суток, в залежності від температури та вологості повітря, але це не буде заважати а ні роботам, а ні початку експлуатації. Від цього залежить тіки збільшення міцності у глибині захищеної поверхні тераси.

 

Витрати

Витрати захисного просочення напряму залежать від поглинання матеріалу, на який наноситься просочення. А це в свою чергу залежить від:

 • породи дерева
 • виду та зерна шліфування поверхні
 • вологості поверхні
 • відкритості пор
 • наявності не видаленого повністю сторого покриття
 • кількості шарів захисту

По непоглинаючим чи погано поглинаючим поверхням, таким як метал, пластики, термодерина — витрата на 2 шари, що забезпечує довготривалий захист — не меньш ніж 200 г/м2.

По поглинаючий новій не термованій деревині витрати різняться в залежності від породи дерева та зерна шліфування:

 • по дубу і іншим  твердим породам дерева, не менш ніж — 250 г/м2 на два шари
 • по хвойним та м’яколистяним породам дерева, не менш ніж — 300-350 г/м2 на 2 шари

Зауважуючи що по боковим поверхням нанесення захисту пов’язане з стіканням захисного матеріалу — розраховуйте придбання просочення в трохи більшій кількості.

 

Термін придатності

Поки компоненти 1 та 2 не змішані між собою ми даємо гарантію, що вони не втратять своїх споживчих властивостей не менш ніж через 36 місяці з дати вказаної на етикетці (крім пакування 0,5кг, у яких строк зберігання 1 рік).

При цьому зберігатися захисне просочення «ТДЄ» ПТ-1 3К у не змішаному стані, навіть у вскритій упаковці може у любому приміщенні, навіть у холодному складі, навіть за мінусових температур. Головне дати можливість компонентам просочення на протязі доби перед застосуванням — знаходитись при комнатній температурі.

Але суміш компонентів 1 та 2 не втрачає своїх властивостей і після 4-х років зберігання, що було встановлено експериментально.

 

Важливі вказівки

Мінімальна температура нанесення та полімеризациї — не меньш ніж +5 ºС.

Температура повітря повинна бути не меньш ніж на 3 ºС вище ніж температура «точки роси».

При нанесенні у процесі полімерізації — запобігати прямих сонячних променів.

Шліфування закінчувати шкуркой с зерном 80 (оптімальне рішення). Більш дрібна шкурка не дасть глибоко проникнути суміші. Більш груба шкурка може не дати рівномірності.

Найкращий захист від впливу механічного та ультрафіолету досягається при повному застосуванні усіх трьох компонентів захисного просочення ТДЄ ПТ-1 повністю, у 2 шари.

Тонування дозволить зафарбувати засталілі пігментні плями від старих покриттів, що не змогли повністю видалитися.

Якщо тераса, чи основа у якихось місцях втратила поверхнему міцність (підгнила, та таке інше) — нанесіть просочення на ці місця додатково у більшій кількості, і поверхня стане міцнішою за начальну, за рахунок того що захисна суміш ТДЄ ПТ-1 завінить собою вівітрену та зруйновану частину смол деревини, та скріпиться з деревиною за рахунок хімічної реакції своїх компонентів.

При роботі з захисною сумішшю — працюйте в захисних рукавицях та захищайте органи дихання. Через 24 години — полімеризована суміш повністю безпечна.

 

Переваги

 • Просочується вглиб деревини до 5 мм ! (дивіться додане відео)
 • Саме прочне, хімічно, зносо та атмосферо стійке покриття для террас.
 • Багаторазово прочніше любих однокомпонентних існуючих захисних покриттів.
 • Багаторазово зміцнює поверхню тераси.
 • Більш довгий термін зьерігання — за рахунок  багатокомпонентного складу, який змішується тіки перед нанесенням.

 

Недоліки

 • Різкий запах компонентів після змішування та в процесі полімеризації — результат хімічної реакції двох компонентів просочення.
 • Необхідность вичікування повної полімеризації у 48 годин — перед початком експлуатації.

 

Приклади реставрації старих терас захисним просоченням «ТДЄ» ПТ-1 3К

Имеем щит террасы из термоясеня покрытый 6 месяцев назад террасным тонирующим маслом. содержащим аж 50% растворителя , одного известного немецкого бренда, зимы и воздействия лежащего покрытие на котором за прошедшие 6 месяцев начало отторгаться термоясенем в условиях  контакта со снегом. Покрытие банально пачкалось!

Мы отшлифовали щит, который достали из снега, даже не проводя его сушку, просто дали 30 мин отлежаться в багажнике автомобиля — пока везли его в цех для шлифовки.

Шлифовка прошла на удивление — очень легко, буквально за 1 проход мы получили чистую поверхность термоясеня, т.к. старое покрытие на основе растворителя — просто отторгалось от поверхности термоясеня после нескольких месяцев зимы в виде слабой плёночки.

Мы провели шлифовку тремя зернами: 40 / 60 / 80. Результат шлифовки виден на фото.

После шлифовки мы сразу нанесли валиками, хорошо раскатывая, 1 слой полиуретановой пропитки для террас ТДЕ  ПТ-1 с добавкой 5% серого тона и дали полимеризоваться 24 часа при комнатной температуре.

Результат вы видите — на некоторых досках термоясеня, которые были до того в эксплуатации более 10 лет и нещадно эксплуатировались (мы проливали на щит растворитель, пилили, строгали, били молотками, красили и т.д.), после нанесения первого слоя проявились неравномерности окрашивания, связанные с предыдущей эксплуатацией щита. Например хорошо видно место, где стояла банка с растворителем, который пролился на доски. Нужно отметить что с высоты роста эти проблемы не видны, а видны только на фото сделанных хорошей камерой в 48 МПикселей с высоты 40 см. На новых досках даже такой неравномерности не будет видно.

После этого мы нанесли ещё один слой ТДЕ ПТ-1 с добавкой 5% серого тона на три доски, которые сделали тонировку полностью равномерной, цвет — насыщенным, и все нюансы даже с высоты 40 см перестали быть видны.

В результате вы получаете великолепное покрытие, надёжно связывающееся с плохо впитывающими породами дерева и невпитывающими материалами. При этом наносили мы покрытие по отшлифованному дереву за 30 минут до этого вытащенному из слоя снега и воды и очищенного.

Указанный щит мы поставим через 48 часов на то же самое место, откуда он был взят — на улицу, без навеса, на южную сторону дома, где прямые солнечные лучи круглый год воздействуют весь световой день.

Мы проводили испытания пропитки ТДЕ ПТ-1 в 2020 году в Одесской области, на берегу Днестровского лимана, покрывая террасу домика рыбака, где в качестве эксперимента покрыли 25 м2 террасы одной упаковкой в 5 кг + 0,25 кг в 2 слоя. С тех пор со слов заказчика — ни каких изменений с цветом или целостностью покрытия. А там ни кто не ходит в тапочках — ходят в сапогах.

 

Фото щита через 2 года эксплуатации на южной стороне под открытым небом, воздействиями воды, снега, ветра, Солнца, птиц, насекомых, в Киеве.

ТДЕ ПТ-1 пропитка для террас — вид через 2 года эксплуатации.  Слева три доски — два слоя пропитки  ПТ-1; справа две доски — один слой пропитки ПТ-1.

 

Ни каких видимых повреждений, отслоений или даже пятен  на дереве покрытом протиткой ТДЕ ПТ-1 нет. Покрытие в 2 слоя выглядит идеально!

При очень сильном свете Солнца летом — чуть заметен зеленоватый ореол (на фото выше). В остальное время — идеальный серый цвет, который и был изначально.

На данный момент этот щит эксплуатируется уже 3 года на балконе нашего офиса, без навеса выходящем на южную сторону — без каких либо изменений во внешнем виде.

Якщо ви всеж вирішите що ваша тераса потребує перепокриття ще раз (наприклад її механічно пошкодили, чи щось пролили що не видаляється миючими засобами, чи просто ваша тераса експлуатується дуже інтенсивно) то едине що вам потрібно зробити — прочистити та просушити терасу і нанести просочення ТДЄ ПТ-1 ще раз у 1-2 шари. Адгезія буде ідеальною.

 

Детали

Вес Н/Д
колір

натуральна, сіра, чорна, синя, червона, жовта (бежева), зелена, коричнева, біла, помаранчева

пакування

0,5л, 5,25кг