Паркет ТДЕ штучный из дуба

Паркет ТДЕ штучный из дуба

1,680.00 1,890.00 

Цена за 1м2.

Традиционный штучный паркет из дуба с системой шип/паз, размер 15 / 22 х 65…70 х 300-500 мм. Паркет имеет Сертификат Соттветствия.

Описание

Традиционный штучный паркет из дуба

 

Производится в размерах (под заказ):

 • толщина — 15-22 мм
 • ширина — 65…70 мм
 • длина — 300-500 мм

 

Сорт 3 «РУСТИК» — требования к качеству

Отборные паркетные планки из дуба обыкновенного (европейского) или дуба розового (канадского), происхождением из Украины, которые могут иметь на лицевой поверхности следующие дефекты:

 • изменение цвета любое, присущее дубу, включая заболонь (до 30% поверхности) и подпар,
 • сучки живые, до 25 мм,
 • сучки треснувшие, до 15 мм,
 • небольшие трещины, до 50 мм

Планки могут иметь только натуральные изменения цвета от белого к тёмно шоколадному, присущие данной породе дерева. Заболонь и подпар на лицевой стороне — допускаются.

По желанию заказчиков паркет может быть прошпаклёван с лицевой стороны или не прошпаклёван.

Вологість

Вологість паркету з виробництва  8…10%, при нормі 9 ( +/-3) %.

 

Сертифікація

Переважна більшість паркетних виробів в Україні робляться з сировини невідомого походження та якості на виробництвах де взагалі відсутній контроль якості готової продукції та відповідності будь яким стандартам. Більше за все це стосується штучного паркету, який міг зберігатися в невідомих умовах по 20-30 років, міг бути заражений різними шкідниками та просочений шкідливими рідинами невідомого походження, що після його укладання приводить до значного збільшення вмісту шкідливих речовин у повітрі житлових та комерційних приміщень.

Уся паркетна продукція «ТДЄ» від торгової марки «Торговий Дім Єременко» проходить додаткові випробування не тільки на відповідність розмірам та сорту в умовах виробництва, але і додаткову оцінку відповідності Торгової Марки на вміст шкудливих речовин:

 • формальтдегіду
 • толуолу
 • органічних розчинників

з видачею Декларації Відповідності технічним регламентам виробника — «Торговий Дім Єременко» ТМ.

Паркет штучний «ТДЄ» з нанесеним покриттям, відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» , виробляється згідно з ТУ У 16.1-30965938-002:2018 «Паркет «ТДЄ» з масиву листяних порід. Технічні Умови», має підтверждення відповідності діючим стандартам, та незалежне підтверждення відповідності та якості з видачею Сертифіката Відповідності.

 1. Декларація відповідності технічним регламентам.
 2. Сертифікат відповідності.

 

Прилад показує нульові викиді формальдегіда (верхня строчка) та розчинників (нижня строчка). Середня строчка — рівень пилу фракції 2,5мкм.

 

 

Весь виробляємий паркет ми перевіряємо газоаналізаторами на вміст шкідливих речовин, навіть після нанесення тонування та захисного покриття та укладання на об’єктах своїх замовників, звісно ж, якщо нас наймають на укладання нашого паркекту.

 

 

 

 

 

 

 

 

Пакування

Паркет пакується у блоки вагою не більше 15 кг у термоплівку, яка дозволяє зберігати паркет на протязі гарантійного строку та строку зберігання.

 

Гарантійні зобов’язання

Паркет має робочу поверхню — шар зносу, який дозволяє експлатувати Штучний паркет «ТДЄ» в умовах найвищіх навантажень не менше 50 років *.

*- при цьому паркет повинен бути укладений та покритий у відповідності до ТУ У 45.4-30965938-003:2022 «Роботи з укладання паркетних покриттів ТДЄ».

Строк зберігання паркету ТДЄ  у заводському пакуванні у сухих приміщеннях — не менше 10 років.

 

Детали

толщина

,

порода дерева

,